Staw Polanka - Grodzisko Raciechowice, wtorek 18 kwiecień, g. 17:00

Staw Polanka - Grodzisko Raciechowice, wtorek 18 kwiecień, g. 17:00 - boisko w Polance !

W wtorek juniorzy starsi rozegrają mecz na swoim terenie z Grodziskiem Raciechowice.

Parę słów od naszych zawodników: " Jesteśmy zgraną drużyną, dążącą zawsze do zwycięstwa. Nie odpuścimy żadnego meczu, wszystko będziemy wyciskać z siebie w 100%. Mamy dobry skład, przez ostatnie lata brakowało nam do awansu tego ostatniego słowa, gdzie zajmowaliśmy na koniec sezonu 2,3 miejsca. Teraz to my mamy przewagę bo znajdujemy się na pierwszym miejscu i z całych sił postaramy utrzymać na pozycji lidera. Wiemy, że stać nas na to, wkładamy w to dużo serca i zasługujemy na awans ! "

Piękne słowa zawodników i wierzymy, że cała drużyna dokona tego historycznego momentu dla klubu.

Staw Polanka życzy wszystkim kibicom wesołych świąt i mokrego dyngusa ! :)

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz !! Widzimy się we wtorek ! :)