W pierwszym meczu Staw pokonuję Rokitę !

W niedzielny poranek nasi zawodnicy rozegrali mecz z Rokitą Kornatką na wyjeździe w Kornatce.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, dopiero w 21 minucie huknął na bramkę Michał Nalepa, bramkarz odbił piłkę i Dominikowi Sałachowi zostało ją skierować w stronę bramki i tak Staw objął prowadzenie. Mieliśmy sporo sytuacji, z których mogły paść nawet 3 gole przed drugą bramką. W 39 minucie, Dominik Sałach podwyższył prowadzenie na 2:0 pewnie wykonując rzut karny.

Po przerwie bramki zobaczyliśmy pod koniec drugiej połowy. Michał Nalepa w 86 minucie po pięknej klepie z środkiem pola oddał strzał na bramkę, bramkarz przeciwnej drużyny sięgnął piłkę, lecz piłka była uderzona mocno i wpadła do siatki. W 87 minucie również Michał Nalepa oddał strzał zakończony bramką.

Końcowy wynik ROKITA Kornatka - 0:4 - STAW Polanka

Bramki:

21', 39' - Dominik Sałach, 86', 87' - Michał Nalepa